چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟ • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟

تیپ مشکی ویژگی هایی دارد که آن را خاص و همیشگی می‌کند؛ مثلا ساده و کلاسیک اســـــت، هیچگاه از مد نمی‌افتد و حالتی رازآلود و جذاب دارد.
برای زیادی تیپ مشکی، یک اســـــتایل هرروزه اســـــت، همان‌هایی که وقتی در کمد لباس‌هایشان را باز کنید، پر اســـــت از ردیف‌های مشکی تی شرت و شلوار و پیراهن.

آن‌ها دلشان می‌خواهند متداوم و بدون هیچ زحمتی خاص و متفاوت به نظر برسند و به صورت حتم پوشیدن مشکی بهترین راه برای رسیدن به این دنبال اســـــت.

اگرچه تیپ مشکی یک اســـــتایل آسوده و دم دستی به نظر می‌رسد، اما قوانینی دارد که اگر رعایتشان نکنید به جای آنکه جذاب‌تر دیده شوید، یک تیپ خسته‌کننده خواهید داشت.

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟

قانون نخست: پارچه‌های متفاوت به کار ببرید
وقتی سرتا پا مشکی می‌پوشید، دیگر لازم نیست سر تا پای لباس‌هایتان هم یک جنس داشته باانجام گرفت. پس مانتو و شلوار نخی یا پیراهن و شلوار پارچه‌ای مشکی را با هم ست نکنید.

از پارچه‌های مختلف در اســـــتایل خود اســـــتفاده کنید، مثل جین، کتان، مخمل و چرم.

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟

قانون دوم: سایز درست را انتخاب کنید
انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت زیادی در اســـــتایل شما دارد، به ویژه اگر سرتاپا مشکی می‌پوشید. مشکی این مزیت را دارد که اندام شما را خوش‌فرم و لاغرتر نشان دهد، برای آنکه از این ویژگی رنگ مشکی افزایشین اســـــتفاده را کنید به جای لباس‌های گشاد و آزاد، لباس‌هایی را انتخاب کنید که درست فیت بدن شما اســـــت.

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟

قانون سوم: به اکسسوری‌ها توجه کنید
تیپ سراپا مشکی، یک اســـــتایل تکمیلا ساده و مینیمالیستی اســـــت، بنابراین اکسسوری‌هایی که در این زمینه مینیمال به کار می‌برید، می‌تواند افزایش دیده می‌شود.

 

به همین دلیل هم وقتی برای اســـــتایل مشکی خود، تایم، گردنبند، کمربند و … انتخاب می‌کنید، باید دقت افزایشی به خرج دهید. رنگ جزییات چرمی و فلزهای به کار رفته در هر اکسسوری و فرم حتمی یا روزمره آن‌ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند.

نکته: یک کمربند باریک و ظریف می‌تواند مانتو یا پیراهن مشکی بلند شما را زیبا‌تر نشان دهد.

 

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟
قانون چهارم: بهترین کفش‌ها را بپوشید

کفش‌ها متداوم می‌توانند تاثیری باورنانجامنی در اســـــتایل شما داشته باشند، بدون اغراق می‌توان گفت که کفش‌ها نخستین بخش در تیپ شما هستند که دیده می‌شوند.

وقتی تیپ مشکی را انتخاب می‌کنید، کفش‌ها حتی افزایش از متداوم می‌توانند توجه‌ها را به خودشان جلب کنند، پس بهتر اســـــت کفش شما به اندازه کافی تمیز و براق باانجام گرفت.

بوت‌های بندی و کفش حتمی آقاانه و بوت پاشنه دار یا کفش کالج خانومانه انتخاب‌های نیکوی برای تیپ مشکی هستند. مثلا نیم بوت‌های تیمبرلند (Timberland) با حالتی قدرتمند و منحصر به فرد می‌توانند زیبایی خاصی به اســـــتایل مشکی شما بدهند.

چطور تیپ مشکی بپوشیم ؟

قانون پنجم: مرتب باشید و به جزییات اهمیت بدهید
وقتی قرار اســـــت همه لبا‌س‌های شما از بالا تا پایین مشکی رنگ باانجام گرفت، باید مطمئن شوید که همه آن‌ها مرتب، تمیز و اتوکشیده هستند.

در تیپ تیره همه جزییات نمود افزایشی پیدا می‌کنند، از طرح روی تی شرت یا مانتو تا فرم لباس روی بدن. پس به پایان این جزییات توجه کنید.

نکته آخر این اســـــت که به کیفیت اهمیت دهید. لباسی را انتخاب کنید که با یک بار شستن یا پوشیدن، از مشکی به زغالی و نوک مدادی تغییر رنگ ندهد. لباس‌های نخی برای فصل تابستان انتخاب‌های بهتری هستند و به صورت حتم دوام بالاتری هم دارند.

 

منبع: مجله فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی اســـــتایل – ۵ قانون برای تیپ سرتا پا مشکی