وزارت تعلیم و پرورش به من پیشنهاد انجام گرفته بود • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

وزارت تعلیم و پرورش به من پیشنهاد انجام گرفته بود

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

فارویت نیوز: شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره سمت جدید خود در کابینه دوازدهم به عنوان دستیار ویژه مدیر‌جمهور در حقوق منطقهوندی گفت: معاونت امور خانومان و خانواده با دستیار ویژه در حقوق منطقهوندی دور از هم نیستند و در فصل‌های مشترکی مانند حقوق خانومان، کودکان و اعضای خانواده با یکدیگر یکی هستند.

او در ادامه تاکید انجام: حقوق منطقهوندی مباحثی اســـــت که در امور خانواده پیگیری می‌شود.

معاونت سابق امور خانومان و خانواده نهاد ریاســـــت جمهوری در ادامه افزود: بخش‌هایی از حقوق منطقهوندی به حقوق خانومان و خانواده باز می‌گردد لذا در سمت تازه هم پیگیر این مباحث در چارچوب مأموریتی که بر عهده‌ام نهاده‌اند، خواهم بود.

مولاوردی در پاسخ به این سوال که عده‌ای معتقدند منشور حقوق منطقهوندی افزایش انشا اســـــت تا یک مطالبه در جامعه، شما چه اقداماتی در اجرایی انجام گرفتن این حقوق خواهید انجام، گفت: حقوق منطقهوندی مجموعه‌ای از قوانین و مقررات موجود  اســـــت که از حالت پراکندگی در آمده و یک جا ارائه می‌شود.

او تاکید انجام: منشور حقوق منطقهوندی نقش زیاد حیاتیی در آگاهی بخشی جامعه نسبت به حق و حقوقی که دارا هستند، دارد. من در چارچوب مأموریت خود پیگیر این حقوق خواهم بود.

دستیار سابق مدیر‌جمهور در امور خانومان و خانواده عنوان انجام: بند بند منشور حقوق منطقهوندی باید بررسی شود تا اگر لایحه، بخش‌نامه، دستور‌العمل و یا پلن تعلیمی لازم دارد، تصویب و یا به آن اضافه شود.

او خاطرنشان انجام: حیاتی این اســـــت که تغییراتی در حوزه دستیار ویژه مدیر‌جمهور در حقوق منطقهوندی اتفاق بیفتد تا این گزاره‌های زیبا که در قوانین مختلف پراکنده انجام گرفته، جمع و در خدمت جامعه باانجام گرفت.

مولاوردی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این که آیا پلن‌ای ارائه داده اســـــت یا خیر، گفت: هیچ‌گونه پلن‌ای ارائه نداده‌ام ، حکم جدید تازه به من ابلاغ انجام گرفته اســـــت.

او در پاسخ به این سوال که گفته میشود شما یکی از گزینه‌های وزارت علوم بودید، گفت: خیر چنین موضوعی مطرح نیست. وزارت تعلیم و پرورش به من پیشنهاد انجام گرفته بود اما وزارت علوم خیر.۱۱۰