مهریه نیوشا ضیغمی چقدر اســـــت؟ • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

مهریه نیوشا ضیغمی چقدر اســـــت؟

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

شاید جالب باانجام گرفت که از مهریه گیمگران خانوم سرشناس کشورمان هشداراتی داشته باشید.

مهریه گیمگران مشهور خانوم ایرانی چقدر اســـــت؟

حرف از مهریه سلبریتی‌ها که می‌شود احتمالا همه در ذهنشان مهریه میلیاردی تجسم می‌کنند. خب بالاخره گیمگر معروف اســـــت، این مهریه خفن نداشته باشه، کی داشته باشه؟ اما شاید واقعیت، طوری که آقام تصور می‌کنند نباانجام گرفت.

مهریه گیمگران به انجام گرفتت به شخصیت خود فرد برمی‌گردد و نگاهی که او به ازدواج داشته. به صورت حتم گیمگرانی هم هستند که حسابی پوست آقا داماد را کنده‌‌اند اما در پایانی مصاحبه‌ها انکار می‌کنند.

بهنوش بختیاری

یکی از عجیب‌ترین نمونه سلبریتی‌ها، بهنوش بختیاری اســـــت. او در مصاحبه‌ای اعلام انجام که بدون عروسی، آرایش‌انجامن و حتی خرید طلا و حلقه به محضر رفته و پس از عقد رفته‌اند سرخانه‌شان، تا خانومدگی را آغاز کنند. مهریه‌ای هم که توافق انجام گرفته، ۱۴ سکه بهار آزادی بوده اســـــت. اما نکته جالب این ازدواج، همسر اوست که در طی این سال‌ها متداوم از رسانه‌ها فراری بوده و زیادی از آقام به دنبال شناخت او هستند. شاید دلیل اصلی پیگیری آقام، خاطره‌های عجیب و غریب بهنوش از همسرش اســـــت که اوج این خاطرات، داســـــتان منت‌کشی‌ برای بازگشت شوهرش به خانومدگی بود. به صورت حتم بختیاری در آخرین مصاحبه‌اش اعلام انجامه که در اوج لذت از خانومدگی دو نفره به سر می‌برد و حسابی حالش نیکو اســـــت. خدارا شکر!

بهاره رهنما

ازدواج نخستش با پیمان قاسم‌خانی بود. اما ازدواج دومش بود که حسابی رویدادساز انجام گرفت. او برای ازدواج مجدد، مراسم عروسی گرفت و تصویر‌هایش به وفور در اینترنت دیده می‌انجام گرفت. امیرخسرو عباسی همسردوم رهنماســـــت و مدیریت یک برند آرایشی معروف را به عهده دارد. رهنما او را حاج آقا خطاب می‌کند و تنها شرط ازدواجی که شوهرش گذاشته، نماز نخست وقت اســـــت. رهنما مهریه خاصی ندارد و به قول خودش یک هدیه بین خودشان اســـــت اما حق طلاق، مسکن، حضانت و… را از شوهرش گرفته.

نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان متولد اصفهان و در کار تجارت نقره اســـــت. نیوشا ضیغمی که تحمل نمی‌انجامه خانواده‌ها برسر مهریه در مراسم خواســـــتگاری چانه بخانومند همان نخست کار را آسوده و مهریه‌اش را ۱ سکه بهار آزادی عنوان انجامه اســـــت.

ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسم و رسوم ایرانی‌ها خودش از ایلا پایتختی خواســـــتگاری انجام. ایلا هم که ابداً انتظار خواســـــتگاری نداشت بالافاصله قبول انجام! به صورت حتم برای این‌که به خانواده‌ها هم احترام بگذارند، مراسم آشنایی ترتیب دادند که به صورت حتم آن‌هم متفاوت بود. ایلا به جای گل و شیرینی با کتاب سعدی و دو جلد از کتاب‌های هوشنگ به مراسم خواســـــتگاری رفت. اما ته هنری گیم‌شان، مهریه  ویدا جوان اســـــت. ۷۱۱۱ شاخه گل رز هلندی به رنگ‌های سفید، قرمز و زرد .

مهناز افشار

مهناز افشار پر سروصداترین مهریه را در کشور داشت. مرضیه برومند در مصاحبه‌ای اعلام انجام که خانم گیمگر که همان افشار باانجام گرفت دوبرابر بودجه تئاتر کشور پشت قباله‌اش ملک دارد. بعد از آن، افشار حسابی شاکی انجام گرفت و در تماسی به برومند گفت که مهریه‌اش ۱۰ شاخه گل نرگس اســـــت که اگر همان هم شما را اذیت می‌کند، تقدیم تئاتر ایران می‌کنم. که برومند هم پاسخ داده: «نیازی به گل ندارد اما می‌تواند بنز زیرپایش را برای خانه تئاتر بفروانجام گرفت!» جالب این‌جاســـــت که کمی‌بعد یاسین رامین همان مهریه دهنده بزرگ، مصاحبه‌ای انجام و در آن گفت که مهریه ۵ شاخه گل نرگس بوده اســـــت.