قیمت دژاگه برای به خدمت در آمدن توسط پرسپولیس

تلاش پرسپولیس برای جذب اشکان دژاگه

برانکو در حالی از محرومیت پرسپولیس برای جذب اشکان دژآگه صحبت می‌کند که قطعا او بهتر از همه می‌داند باشگاه پرسپولیس در این شرایط دشوار فقط می‌تواند گیمکن‌آزادی مثل اشکان دژآگه را جذب کند.

از آنجایی که پرسپولیسی‌ها به‌نیکوی می‌دانند برانکو تمایلی به جذب اشکان دژآگه ندارد، خودشان باب مذاکره با او را باز انجامه‌اند و به دنبال این هستند تا در صورت مهیا انجام گرفتن شرایط و پس از بازگشت تیم‌ملی اشکان را جذب کنند.

پرسپولیسی‌ها می‌دانند که در این شرایط دشوار و محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی، جذب اشکان می‌تواند کمک بزرگی به پرسپولیس کند و به همین دلیل توجه تعدادانی به واکنش‌های برانکو ندارند.

طبق ارزیابی سایت ترانسفر مارکت قیمت اشکان دژآگه یک میلیون دلار اســـــت ولی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که اشکان تا پیش از این قراردادی در حدود شش میلیارد تومان داشته و همین موضوع باعث نگرانی مسوولان باشگاه پرسپولیس اســـــت.

پرسپولیسی‌ها می‌دانند که با توجه به وضعیت اشکان و اینکه او در حال حاضر تیمی ندارد، شرایط برای جذب و گرفتن تخفیف آسان‌تر می‌شود ولی از سوی دیگر پرسپولیسی‌ها یک دلخوشی بزرگ دیگر هم دارند که به همین دلیل آسوده‌تر با اشکان مذاکره می‌کنند.

اگر پروسه حضور حسین هدایتی در پرسپولیس تحقق یابد، آن وقت سرخ‌ها با اســـــتفاده از این منبع مالی می‌توانند به تقویت تیم‌شان بپرداخانومد. حسین هدایتی که اتفاقا علاقه خاصی هم به اشکان دارد، در گفت‌وگو با نزدیکانش اعلام انجامه که حاضر اســـــت به باشگاه برای جذب اشکان کمک کند تا دل هواداران شاد شود. طبق شنیده‌ها اگر اشکان به پرسپولیس تخفیف نیکو بدهد، قراردادش با این باشگاه خیلی زود امضا می‌شود.

جدا از پایان این حرف‌ها از آنجایی که برانکو به یکی از مسوولان باشگاه اعلام انجامه که محسن مسلمان را نمی‌خواهد، مسوولان باشگاه به دنبال این هستند به بهانه جذب دژآگه، راه حل نیکوی جلوی پای برانکو برای خارج انجامن مسلمان از ترکیب پرسپولیس بگذارند.