دانلود گیم نهنگ ابی Blue Whale چالش 50 روزه ! • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

دانلود گیم نهنگ ابی Blue Whale چالش ۵۰ روزه !

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶

دانلود گیم نهنگ ابی Blue Whale  چالش ۵۰ روزه !

Blue Whale
Blue Whale

دانلود گیم نهنگ ابی برای اندروید دانلود گیم نهنگ ابی با پیوند مستقیم پیوند دانلود گیم نهنگ ابی مراحل گیم نهنگ ابی نصب گیم نهنگ آبی فیلم گیم نهنگ ابی مراحل نهنگ ابی تصویر گیم نهنگ ابی

اخبار گیم blue whale شامل اعمال گوناگونی اســـــت. در گیم نهنگ آبی باید تعدادین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی اســـــت!

گیم blue whale تبدیل به عنوانی داغ در دنیای وب، پایانی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها انجام گرفته اســـــت. بعد از اینکه مشخص انجام گرفت از ابتدای معرفی گیم تاکنون تعداد صد نفر قربانی آن انجام گرفته‌اند، تب گیم افزایش انجام گرفت و مخاطبان درباره مراحل گیم blue whale کنجکاو انجام گرفتند. این گیم از ۵۰ مرحله تشکیل انجام گرفته اســـــت، اما کاربر نمی‌تواند همانند سایر گیم‌های کامپیوتری، طی یک شب آن‌ها را به اپایان برساند! گیم به نحوی طراحی انجام گرفته که کاربر باید قدم به قدم جلو برود، به همین دلیل اغلب در هر روز، فقط یک وظیفه به وی محول می‌شود و فقط باید یک مرحله را پشت سر بگذارد.

هانجام گرفتار : دوستان از شما عاجزانه خواهش میکنیم که به هیچ عنوان دنبال اینگونه گیم ها نباشید اینگونه گیم ها به سلامت روح و روان شما آسیب جدی میخانومد

در زیر فیلم ۵۰ مرحله رو میتونید مشاهده کنید

اخبار گیم blue whale :

دنبال از این کار، درگیر انجامن کاربر اســـــت. اگر مراحل گیم blue whale کاهش از این تعداد باانجام گرفت، در ضمیر ناخودآگاه کاربر وارد نانجام گرفته و نمی‌تواند او را برای خودکشی در آخرین مرحله قانع کند. همچنین اگر گیم زیاد از این طول بکانجام گرفت، بعید نیست با تبدیل انجام گرفتن به روزمرگی، کاربر را از خود دور کند.

blue whale

blue whale

کاربر باید طی مراحل گیم نهنگ آبی اعمال مختلفی انجام دهد که تقریبا پایانی آن‌ها توام با خشونت هستند. یک نکته در این مراحل وجود دارد؛ کاربر باید (از نظر گیم) تبدیل به فردی جسور و شجاع شود، به حدی که بتواند در مرحله پنجاهم، قدرت پریدن از ارتفاع و گرفتن جان خود را داشته باانجام گرفت!

متاسفانه اغلب افرادی که به گیم نهنگ آبی جذب انجام گرفته و تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند نوجوانان هستند. انسان‌ها در این سن انجام گرفتیدا کنجکاو بوده و متداوم دوست دارند توانایی‌های خودشان را به دیگران ثابت کنند. به همین دلیل کارهای خطرناک و آزاردهنده این گیم را با اشتیاق انجام می‌دهند، دلیل که احساس می‌کنند با این کار بزرگ انجام گرفته‌اند.

blue whale

blue whale

طی تعدادین بررسی مشخص انجام گرفت کسانی که واقعا مراحل را تا انتها ادامه داده و حتی در نهایت خودکشی انجامه‌اند، مستعد این‌چنین اعمالی بوده‌اند. به عبارت دیگر آن‌ها از نوعی مشکل افسردگی رنج برده و یا به خاطر ابتلا به مازوخیسم، همواره از آزار دادن خود لذت می‌برند.

Blue Whale

آثار زخم در گیم blue whale :

در مراحل گیم blue whale شاهد اعمالی همچون زخم انجامن و بریدن بدن، خراشیدن متن و یا شکلی مشخص بر روی آن، بریدن لب، دیدن فیلم‌های ترسناک و بالا رفتن از بلندی هستیم. در یکی از مراحل به کاربر گفته می‌شود «باید بر ترس خود غلبه کنی» که نشان می‌دهد دلیل قدم به قدم پیش رفتن گیم، دل و جرات دادن به کاربر برای انجام مرحله ۵۰ یعنی پرت انجامن خود از ارتفاع اســـــت.

قصد ما از ذکر انجامن مراحل گیم blue whale افزایش سطح آگاهی افراد جامعه و مخصوصا والدین اســـــت. آشنایی افزایش با گیم نهنگ آبی بهتر به آ‌ن‌ها در کنترل رفتارهای فرخانومد خود کمک می‌کند. وقتی یک نفر در بحبوحه داغ انجام گرفتن این گیم، انجام یکی از اعمال ذکر انجام گرفته در زیر را توسط فردی دیگر مشاهده کند، به خاطر آگاهی، بهتر می‌تواند به وی کمک انجامه و او را نجات دهد. در غیر این صورت خیلی ساده از رفتارهای آن فرد می‌گذرد که می‌تواند عواقبی ناگوار داشته باانجام گرفت.
مراحل گیم blue whale :

مرحله نخست – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست خود حک انجامه و نتیجه را برای مدیر گیم ارسال کن.

مرحله دوم – راس تایم ۰۴:۲۰ صبح از خواب بلندشو و تعداد فیلم خیلی ترسناک و دارای رفتارهایی روان‌پریشانه، که توسط مدیر برایت ارسال انجام گرفته، را تماشا کن.

مرحله سوم – به موازات سیاهرگ، بر روی بازوی خود سه مرتبه خراش بینداز (این زخم‌ها نباید عمیق باشند). از نتیجه تصویر گرفته و برای مدیر گیم ارسال کن.

مرحله چهارم – یک نهنگ بر روی کاغذ ترسیم کن و بعد از اپایان، تصویر آن را برای مدیر بفرست.

مرحله پنجم – اگر برای تبدیل انجام گرفتن به یک نهنگ آماده‌ای، عبارت “Yes” را با اســـــتفاده از تیغ بر روی بدن خود حک کن. اگر هنوز آمادگی نداری، باید تنبیه شوی! مجازات تو این اســـــت که تعدادین جای بدن خود را با تیغ برش بدهی.

مرحله ششم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و گیم با اعداد)

مرحله هفتم – با اســـــتفاده از تیغ، بر روی دست خود عبارت “f40” را بنویس و نتیجه را برای مدیر ارسال کن.

مرحله هشتم – باید در بخش اســـــتاتوس بار خود در VKontakte، عبارت «من یک نهنگ هستم» را بنویسی (VKontakte یک شبکه اجتماعی روسی اســـــت).

مرحله نهم – «تو باید ترس خود را مهار کنی و بر آن چیزه شوی»

مرحله دهم – راس تایم ۰۴:۲۰ صبح از خواب بلندشو و به پشت بام برو. ارتفاعی که به آن می‌روی هر چه بلندتر باانجام گرفت، بهتر اســـــت.

مرحله یازدهم – با اســـــتفاده از تیغ، بر روی دست خود یک نهنگ بکش.

مرحله دوازدهم – در کل طول روز فیلم‌هایی ترسناک که توام با رفتارها و حرکت‌های روان‌پریشانه هستند مشاهده کن.

مرحله سیزدهم – باید به فایل‌های صوتی و موسیقی‌هایی که توسط مدیر برایت ارسال می‌شوند گوش کنی.

مرحله چهاردهم – بر روی لب خود با تیغ یک برش بخانوم.

مرحله پانزدهم – یک سوخانوم بردار و آن را تعدادین بار در دست خود فرو کن.

مرحله شانزدهم – به بدن خود آسیب وارد کن. به هر روشی که بلد هستی خودت را بیمار کن.

مرحله هفدهم – در ناحیه محل خانومدگی یک پشت بام دارای ارتفاع زیاد پیدا کن. به این ساختمان برو و مدتی را در لبه بام آن سپری کن.

مرحله هجدهم – یک پل بلند پیدا کن و مدت زمان قابل توجهی را در لبه آن بگذران.

مرحله نوزدهم – یک جرثقیل پیدا کن و از آن بالا برو. تا جایی که می‌توانی باید برای محقق انجامن این مرحله تلاش کنی.

Blue Whale

Blue Whale

مرحله بیستم – مدیر وفاداری تو به گیم نهنگ آبی را کنترل می‌کند.

مرحله بیست و یکم – با یک نهنگ دیگر از طریق اسکایپ صحبت کن (منظور از نهنگ، یک کاربر دیگر گیم یا یکی از مدیرهای آن اســـــت).

مرحله بیست و دوم – به پشت بام ساختمانی بلند برو و بر روی لبه آن بنشین، به طوری که پاهایت از لبه آویزان باشند.

مرحله بیست و سوم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و گیم با اعداد).

مرحله بیست و چهارم – (مرحله‌ای سری و معمایی).

مرحله بیست و پنجم – تو باید با یک نهنگ دیگر ملاقات کنی.

مرحله بیست و ششم – مدیر امروز، تاریخ مرگت را اعلام خواهد انجام و تو باید آن را بپذیری.

مرحله بیست و هفتم – راس تایم ۰۴:۲۰ صبح از خواب برخیز و به نزدیک‌ترین ایستگاه راه‌آهن برو.

مرحله بیست و هشتم – امروز نباید به هیچ عنوان با کسی صحبت کنی.

مرحله بیست و نهم – پیمان ببند که تو دیگر تبدیل به یک نهنگ انجام گرفته‌ای.

مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – (از مرحله سی‌ام تا مرحله چهل و نهم شامل اعمال یکسانی اســـــت. کاربر باید هر روز راس تایم ۰۴:۲۰ دقیقه از رخت خواب بلند انجام گرفته و فیلم‌های ترسناک مشاهده کند. وی همچنین باید به موسیقی‌‌های ارسال انجام گرفته توسط مدیر گوش بدهد. یکی دیگر از وظایف روزانه که بین مراحل سی‌ام تا چهل و نهم ثابت اســـــت، ایجاد خراش بر روی بدن و یا صحبت انجامن با یک نهنگ اســـــت).

مرحله پنجاهم (مرحله آخر) – از یک ارتفاع بلند به پایین بپر.
گیم blue whale :

اگرچه نوجوانان امروزی اغلب به‌روز بوده و از سطح دانش نیکوی برخوردارند، اما انسان در یک بازه زمانی، انجام گرفتیدا کنجکاو بوده و دوست دارد به دیگران و مخصوصا به خودش ثابت کند «من شجاع و توانا هستم». نوجوانان به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی، در مقایسه با سن خود افزایش می‌فهمند، اما به موازات همین اتفاق، کنجکاوی آن‌ها نیز افزایش می‌شود.

دنبال انجامن مراحل گیم blue whale تنها کار غیر منطقی نیست که می‌توان انجام داد! حتی اگر به این گیم دست پیدا انجامید، اجرای آن عاقلانه نیست. به عنوان نمونه‌ای دیگر، فردی می‌تواند به بهانه کسب تجربه و یا کنجکاو بودن، با سرعتی دیوانه‌وار با موتورسیکلت حرکت کند، اما هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای وجود دارد. پس دلیل باید این کار را انجام؟

نکته جالب‌تر اینکه برخی افراد مدعی هستند دنبال آن‌ها، اجرای گیم تا مرحله ۴۹ و انجام ندادن مرحله ۵۰ یعنی خودکشی اســـــت. این افراد دانسته و یا ندانسته باز هم به دام گیم نهنگ آبی و ساخانومدگان شیطان صفت آن افتاده‌اند، دلیل که همچنان در تلاشند یک نوع توانایی‌شان را به دیگران و همچنین به خود اثبات کنند.