خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟ • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟

بلیط هواپیما

 

خرید بلیط هواپیما نخستین موضوعی ست که بعد از فکر انجامن به سفر به ذهن ما می رسد و پس از آن تعداد سوال در ذهن ما مطرح می شود : خرید بلیط هواپیمای خارجی و یا داخلی چطور، ازکجا و به چه صورت؟

آیا زمانی را برای مراجعه به آژانس های هواپیمایی اختصاص دهیم و یا از آن زمان برای جستجوی اینترنتی در مورد جذابیت ها و مکان های دیدنی سفر مورد نظر ،اســـــتفاده کنیم  و خرید آنلاین بلیط هواپیما را به عنوان بهترین راه جهت جلوگیری از اتلاف وقت انتخاب نماییم ؟

و آیا بهتر نیست  هزینه ی رفت و آمد به آژانس های مسافرتی را  صرف خرید یا تفریح در سفر نماییم؟

 

با کمی حساب و کتاب ، خرید آنلاین بلیط هواپیما را به گزینه های دیگر ترجیح می دهیم و با جستجوی عبارات : خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیمای خارجی  و یا جستجوی عبارتی در مورد مقصد خاصی که در نظر داریم مثلاً : خرید بلیط هواپیمای چین ، می توانیم با تعداد زیادی از سایت های خدمات دهنده بلیط اینترنتی روبرو شویم.

سوالی که پیش می آید این اســـــت که ” کدام سایت را انتخاب کنیم ؟ “.

 

من در نخستین تجربه ی خرید بلیط آنلاین هواپیما متوجه انجام گرفتم که بعضی ازسایت ها، نماد اعتماد الکترونیکی دارند که نشان دهنده ی مورد تایید بودن سایت توسط سازمان های مرتبط با ارائه ی خدمات آنلاین می باانجام گرفت.

پس از بررسی تعداد سایت معتبر، سایت سفرنیک با دسترسی آسان به هشدارات ، مراحل ساده تا خرید بلیط ، سرعت بالای پاسخ دهی سایت و طراحی زیبای سایت در نظر نخست توجه ام را جلب انجام. دیگر اینکه سایت سفر نیک پایانی پروازهای سیستمی و چارتری برای پایان راههای داخلی و خارجی با خطوط هواپیمایی زیاد متنوع را دارا بود واین موضوع جهت مقایسه ی پروازها برایم زیادحیاتی بود.

بنابراین اقدام به خرید بلیط هواپیمای چین از سایت سفر نیک نمودم .درحال انجام مراحل خریدبلیط ،  جهت اطمینان افزایش با شماره تلفن ذکر انجام گرفته در سایت (۶٣٠٢-٠٢١) تماس گرفتم و متوجه انجام گرفتم می توانم ویزای چین و هتل را با قیمت زیادعالی وارزان در سفرنیک خریداری نمایم.

همچنین در باشگاه مشتریان سفرنیک عضو انجام گرفتم که می توانم از تخفیف ها و جشنواره های فروش سایت مطلع شوم .

 

ما می توانیم لذت بخش ترین تجربه ی گردشگری و سفر خود را با یک شروع نیکو همراه کنیم و تجارب سفر خود را برای دیگران بازگو کنیم و آن ها را در این تجربه ی زیبا شریک نماییم.