حمایت انجمن قربانیان اسیدپاشی از معصومه جلیل پور • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

حمایت انجمن قربانیان اسیدپاشی از معصومه جلیل پور

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

دکتر سید کمال فروتن درباره وضعیت معصومه جلیل پور قربانی ۲۶ ساله اسیدپاشی که شب سال نو از سوی خواســـــتگارش مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، گفت: انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی پیگیر وضعیت معصومه اســـــت و با توجه به انتقالش به پایتخت با رییس بیمارستان محل درمان او تماس هایی داشته و پیگیر اوضاع او هستیم اما درحال حاضر با توجه به وضعیت درمانی معصومه که در شرایط سوختگی حاد اســـــت باید منتظر ماند تا این دوره سپری شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با رایخانومی های انجام انجام گرفته در هزینه های درمانی معصومه تخفیف هایی اعمال انجام گرفته اســـــت، گفت: پس از طی این مراحل انجمن وارد عمل خواهد انجام گرفت و نسبت به حمایت های پزشکی، حقوقی و روانی از این قربانی جوان اسیدپاشی اقدام خواهد انجام.

رییس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی با بیان اینکه کارهای ترمیمی و عمل های جراحی زیبایی معصومه به شکل رایگان و تخفیف زیاد انجام خواهد انجام گرفت، خاطرنشان انجام: همچنین با توجه به اینکه وکلای ماهری با انجمن همکاری دارند، از آنها خواســـــته‌ایم تا امور مربوط به پذیرش وکالت معصومه و رسیدگی های قضایی را برعهده بگیرند و از این منظر هم جای نگرانی برای خانوده او نباید وجود داشته باانجام گرفت.

فروتن با بیان اینکه پایان تلاشمان را خواهیم انجام تا عمل های جراحی تکمیلی و بعدی معصومه جلیل پور رایگان یا با هزینه زیاد کم انجام شود، اظهارانجام: در صورت نیاز به کمک و مشارکت افراد خیر و نیکوکار در روند درمان این قربانی اسیدپاشی نیز ما حتما از طریق انجمن موارد را هشدار رسانی خواهیم انجام.

وی با اشاره به اقدامات روانی که باید برای ورود قربانیان اسیدپاشی از جمله معصومه به اجتماع انجام شود نیز به ایسنا گفت: معصومه جلیل پور تحت حمایت انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی اســـــت و ما در این موارد نیز از مشاوران همکار با انجمن کمک خواهیم گرفت و علاوه بر آن شماری از قربانیان قبلی اسیدپاشی نیز تجربیات خود بعد از قربانی انجام گرفتن را به او منتقل خواهند انجام تا او زودتر به جامعه بازگشته و بتواند در فعالیت ها و مهارت هایی که علاقه مند اســـــت فعالیت خود را ادامه دهد.

به نقل ایسنا، معصومه جلیل پور از قربانیان اسیدپاشی اســـــت که روز ۲۸ اسفندماه سال ۹۶ از سوی جناب آقا که به او علاقه مند بوده در یکی از بزرگراه های تبریز مورد اسیدپاشی قرارگرفته و دچار آسیب دیدگی از ناحیه دو چشم، صورت و بخش هایی از بدن انجام گرفت و در حال حاضر در یکی از بیمارستان های پایتخت مراحل نخستیه درمانی اش را سپری می کند. عامل اسیدپاشی به او نیز تایمی بعد از ارتکاب این جنایت از سوی عوامل پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر انجام گرفت.

منبع: ایسنا

انتهای پیام