بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

بایده او نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

 

بایدها و نبایدهای زیادی درباره‌ی اســـــتفاده از عطر خانومانه وجود دارد که شاید پایان‌شان به کار شما نیایند ولی حتما دانستن تعداد تایی از آن‌ها می‌تواند به موقع به کمک‌تان بیاید. در این مطلب نکاتی برایتان آورده‌ایم که متخصصان دنیای مد توصیه‌شان می‌کنند. با این توصیه‌ها همراه شوید.

 

عطر خانومانه برای روز عروسی

با پایان انجام گرفتن ماه رمضان، جشن‌های عروسی مجدد رونق می‌گیرند. یکی از چیزهایی که می‌تواند تا پایان عمر برایتان به شکل خاطره‌ای ماندگار باقی بماند، عطری اســـــت که در روز ازدواج‌تان از آن اســـــتفاده می‌کنید.

 

در رابطه به عطر عروسی، دو نکته را به خاطر داشته باشید. نخست اینکه حتما تعداد هفته قبل از جشن و با توجه به آب و هوایی که برای روز عروسی پیش‌بینی می‌کنید، عطرتان را انتخاب کنید.

 

این کار باعث می‌شود سراغ رایحه‌ای بروید که از دوست داشتن آن مطمئن هستید و با آن احساس آسودهی خواهید انجام. نکته‌ی بعدی این اســـــت که بهترین عطر خانومانه برای روز ازدواج، عطری اســـــت که حاوی رایحه‌ی یاسمن یا گل رز باانجام گرفت. این دو گل نماد رمانتیک بودن هستند و رایحه‌ای عاشقانه را در ذهن شما و همسرتان ثبت می‌کنند.

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

هر رایحه برای یک موقعیت

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

هر موقعیتی نیاز به رایحه‌ی مخصوص به خودش دارد.  برای همین هم نمی‌توان تنها یک عطر داشت و انتظار داشت برای هر موقعیتی به کار بیاید. اگر از نظر مالی امکانش را دارید، به طور ایده‌آل بین شش تا هفت عطر با رایحه‌های مختلف تهیه کنید. اگر هم امکان این کار را ندارید سراغ خرید دو الی سه عطر با رایحه‌های متنوع بروید.

 

عطر خانومانه معقول برای نخستین قرار

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

می‌گویند آدم‌ها وقتی برای نخستین بار همدیگر را می‌بینند، ظرف سه ثانیه روی هم تاثیر می‌گذارند. در این سه ثانیه‌ی طلایی که فرصتی برای حرف زدن و احوال پرسی به شما نمی‌دهد سعی کنید با عطر و لباس پوشیدن‌تان روی طرف مقابل تاثیر بگذارید. برای نخستین قرار عاشقانه با نامزدتان لباس‌های شاد بپوشید و عطری بخانومید که رایحه‌اش پر انرژی باانجام گرفت، برای مثال عطرهایی که نت فلفلی دارند زیاد معقول هستند. در عین حال بهتر اســـــت سراغ رایحه‌های معتدل رو به گرم بروید تا به جذابیت‌تان اضافه کند.

 

خیلی قدرتمند نباشید

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

این توصیه هم به کار خانم‌های می‌آید و هم به کار جناب آقاان. زمانی که مصاحبه‌ی کاری دارید از زدن عطرهایی که خیلی تند و قدرتمند هستند بپرهیزید. در عوض سراغ رایحه‌های کلاسیک و ساده بروید. یادتان باانجام گرفت در حین توضیحات شما، رایحه‌تان مثل یک پیش زمینه حضور دارد. پیش زمینه‌ای که اگر زیاد از حد پر رنگ شود توجه به حرف‌های شما را دشوار خواهد انجام.

 

عطر آقاانه برای خانومان؟

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

«ژان کلاد النا»، (Jean claudeEllena) یکی از عطرسازان برند «هرمس» می‌گوید کلید اســـــتفاده از یک عطر، لذت بردن از آن اســـــت. بنابراین حیاتی نیست اگر خانومی عطر آقاانه بخانومد یا جناب آقا از عطر خانومانه اســـــتفاده کند، حیاتی این اســـــت که آن عطر را دوست داشته باانجام گرفت. با وجود این پیشنهاد ما این اســـــت که سعی کنید تا حدی که امکان دارد از عطر معقول برای جنسیت خودتان اســـــتفاده کنید.

 

عطر خانومانه همراه با لوسیون و ژل

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

اگر جزو آن دسته خانم‌هایی هستید که از عطرهای تند خوشتان نمی‌آید اما در عین حال دوست دارید عطر ملایم‌تان ماندگاری بالایی داشته باانجام گرفت، از محصولات مکمل آن، یعنی ژل دوش (Shower Gel) و لوسیون اســـــتفاده کنید. برخلاف عطرهای ملایم، در مورد عطرهای تند نیازی به اســـــتفاده از ست شامل ژل و لوسیون نیست، چون خودشان به تنهایی قدرتمند هستند و ماندگاری بالایی دارند.

 

از قبل اسپری کنید

بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه

بعضی از عطرهای تند هستند که آدم نمی‌تواند دوست‌شان نداشته باانجام گرفت و در عین حال هم نمی‌تواند برای اســـــتفاده سراغ‌شان برود چون ممکن اســـــت از تندی بویشان سر درد بگیرد. راه حلی که می‌تواند به کار شما بیاید این اســـــت که از شب قبل از قرار کاری یا دوستانه‌ای که دارید، عطر را روی شال، روسری یا مانتویتان اسپری کنید و بگذارید ۱۲ تا ۲۴ تایم بماند. این کار رایحه‌ی تند عطر را ملایم می‌کند و دیگر شما را به درد سر نمی‌اندازد. در نهایت اگر احساس انجامید وقت خرید عطر تازه رسیده نیکو اســـــت سری به فروشگاه اینترنتی دیجی اســـــتایل بخانومید و عطر اصل آقاانه، خانومانه یا دخترانه بخرید.

 

منبع: مجله مد و لباس فروشگاه اینترنتی دیجی اســـــتایل + بایدها و نبایدهای اســـــتفاده از عطر خانومانه