اهمیت با همی کرم ضد آفتاب و آرایش در مجله سلامت مثبت سبز • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

اهمیت با همی کرم ضد آفتاب و آرایش در مجله سلامت مثبت سبز

با همی کرم ضد آفتاب و آرایش

 

اهمیت با همی ضد آفتاب و آرایش

با همی ضد آفتاب و آرایش گاه مشکل به نظر می آید. اســـــتفاده از کرم ضد آفتاب به قدری اهیمت دارد، که بهانه ای برای شانه خالی انجامن شانه از زیر آن نمی توان پذیرفت. با توجه به این نکته که آرایش انجامن بخش جدانانجام گرفتنی خانومدگی برخی از خانم ها انجام گرفته اســـــت، باید به نوعی کرم ضد آفتاب را در خلال این پلن ثابت گنجاند.

تجدید ضد آفتاب و آرایش

احتمالا بارها و بارها شنیده اید که باید حداقل هر دو تایم یکبار ضد آفتاب خود را تجدید کنید. اما به زبان آوردن این موضوع زیاد ساده تر از عمل انجامن به آن اســـــت.

اگر شما یک خانم هستید حتما برای شما هم این سوال پیش آمده اســـــت که اگر بعد از اســـــتفاده از ضد آفتاب آرایش انجامه باشید، چگونه باید بدون خراب انجامن آرایش خود مجدد ضد آفتاب‌ را تجدید کنید؟

اســـــتفاده از مرطوب کننده و پس از آن کرم ضد آفتاب و حتی کرم پودرو پنکیک جز مراحل متدنخست آرایش اکثر خانم هاســـــت. اما نکته حیاتی پس از این مراحل اســـــت، یعنی مرحله اســـــتفاده از دیگر لوازم آرایشی چون رژگونه، سایه و…

توصیه نخست

بهتر اســـــت اگر قرار اســـــت ساعات زیادی بیرون از خانه باشید، آن هم در روزهای آفتابی تر سال، حتما به نوعی آرایش کنید که به آسودهی بتوان کرم ضد آفتاب را تجدید نمود. یعنی از اقلامی چون رژگونه اســـــتفاده نکنید تا به آسودهی بتوان ضد آفتاب را تجدید انجام.

توصیه دوم

این راه کمی دشوار تر اســـــت. باید آرایش خود را با یک دستمال مرطوب پاک نموده و ضد آفتابو کرم پودر را تجدید کنید.

توصیه سوم

راهکار اصلی اســـــتفاده از کرم ضد آفتاببه تنهایی اســـــت. در این حالت، بهترین اتفاق و پیشنهاد اســـــتفاده از کرم های ضدآفتاب رنگی اســـــت که می تواند پوشش نیکوی به پوست شما بدهد و در عین حال از آسیب نور خورشید نیز آن را حفاظت نماید.

ما در این مقاله به شما قدم هایی از یک آرایش سالم و تکمیل بر پایه ضد آفتاب  را نیز معرفی می کنیم.

قدم نخست: انتخاب ضد آفتاب معقول

ضد آفتابی را انتخاب کنید که به پوستتان در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید پوشش لازم را می دهد. تاریخچه سرطان پوست به آقام هانجام گرفتار می دهد که از ضد آفتاب هایی اســـــتفاده کنند که پوست را در برابر اشعه  ما ورا بنفش خورشید محافظت می کند و حداقل SPF15 داشته باشند. توجه داشته باشید که برای کسانی که پوستشان پوسته پوسته می شود، ضد آفتاب های با SPF بالای ۱۵ معقول نمی باانجام گرفت.

قدم دوم: اســـــتفاده از ضد آفتاب

لایه ای نازک از ضد آفتابروی پوست صورت و گردنتان بمالید و صبر کنید تا در پوستتان نفوذ کند. سپس اضافی ضد آفتاب را از با دستمال به آرامی از روی پوستتان پاک کنید. بعد دستهایتان را بشویید و آرایش کنید.

قدم سوم: از کرم های ضد آفتاب مخصوص دور چشم اســـــتفاده کنید

اگر مالیدن ضد آفتاب به دور چشم، پوست اطراف آن را دچار حساسیت می کند، از کرم های ضد آفتاب مخصوص دور چشم با SPF15  اســـــتفاده کنید.

قدم چهارم: از کرم های آرایشی یا مرطوب کننده اســـــتفاده کنید.

دقت کنید که مرطوب کننده ها یا کرم های آریشی حاوی ضد آفتاب به تنهایی نمی توانند از پوست شما در برابر آفتاب محافظت کنند، پس اســـــتفاده از آنها حتما باید با اســـــتفاده از ضد آفتاب ها همراه باانجام گرفت. پس هنگام خرید دقت کنید و حتما محصولاتی با SPF15 یا بالاتر را خریداری نمایید.

قدم پنجم: از پنکیکاســـــتفاده کنید

اســـــتفاده از ذرات پودر روی ضد آفتاب، از پوست شما محافظت می کند. بعلاوه پنکیک کمک می کند تا ضد آفتاب و کرم آرایشی شما ثابت بماند.

قدم ششم: لبهایتانرا فراموش نکنید!

از رژ لب هایحاوی SPF15  اســـــتفاده کنید تا لبهایتان نیز همچون پوستتان در مقابل اشعه ماورابنفش محافظت شوند.

قدم آخر: تکرار مجدد این مراحل

اگر وقت زیادی را بیرون از منزل می گذرانید، لازم اســـــت روی صورت و گردنتان هر ۲ تایم یکبار این مراحل را حتما تکرار کنید.

مجله سلامت مثبت سبز خود به سوالات وابهامات ذهن شما در قالب مقالاتی علمی، پاسخ گفته و بر دامنه هشدارات روزانه شما می‌افزاید.

داروخانه آنلاین مثبت سبز

 

داروخانه اینترنتی چون پایان فواید به بار نشسته فضای مجازی، باعث آسایش و رفاه آقام انجام گرفته اســـــت.

این فضا تا به امروز تا چه اندازه توانسته اعتماد شما را جلب نماید؟

داروخانه اینترنتی به چه فضایی گفته می شود؟

فضای یک داروخانه تکمیل که پایان هشدارات و محصولات را در چارچوب مقررات به صورت ۲۴ تایمه و آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد، را داروخانه اینترنتی می نامند.

چگونه می توان به این فضا اعتماد انجام؟

باتوجه به آنکه محصولات به فروش گذاشته انجام گرفته در این فضا مستقیما با سلامت افراد جامعه در ارتباط اســـــت، باید کنترل حداکثری بر آن صورت گیرد. در حال حاضر داروخانه های اینترنتی با داشتن پایانی مجوزهای بهداشتی و الکترونیکی، به فعالیت مجاز پرداخته اند.

توجه داشته باشید که مدارک معتبر باید بر روی سایت آنها قابل رویت و پیگیری باانجام گرفت!

مزیت این فضا چیست؟

می توان بدون اغراق گفت که تاثیر فضای مجازی بر اکثر جنبه های خانومدگی مفید بوده اســـــت. یکی از حیاتی ترین این فواید دسترسی آسوده تر به محصولات کمیاب اســـــت.

علاوه بر این، در داروخانه های اینترنتی به صورت حتم انواع ممتاز آن، هشدارات پزشکی تکمیلی در مورد پایان محصولات به فروش رسیده در یک داروخانه معمول در اختیار کاربر گذاشته می شود. هشدارات مفیدی چون ترکیبات محصول، نحوه اســـــتفاده، فواید و خطوط قرمز محصولات، از بخش های زیاد مفیدی اســـــت که تنها شما در این فضا می توانید به آن دست یابید.

نکته متمایزی که در این مکان مطرح می شود این اســـــت که هشدارات در فضای مجازی ثبت می گردد و خطای آن نسبت به هشدارات ردوبدل انجام گرفته در شلوغی یک داروخانه معمولی، به انجام گرفتت کاهش می یابد. شما هر زمانی که بخواهید می توانید، روش مصرف، ترکیبات و دیگر موارد را خوانده و بررسی کنید.

نکته دیگر بحث امکان مقایسه محصولات اســـــت. شما هر محصول بدون نسخه ای که به آن احتیاج دارید را می توانید به آسانی با یکدیگر مقایسه کنید. به طور مثال یک کرم مرطوب کنندهرا در برندها، حجم ها، تنوع پوستی و… می توانید مقایسه نموده و با خواندن هشدارات جامع پیرامون آنها، بهترین آن را برگزینید.

چه محصولاتی به فروش می رسند؟

 

با توجه به محدودیت های نسخه های پزشکان، تا به این جای کار تنها می توان در داروخانه های اینترنتی، محصولات بدون نیاز به نسخه را به فروش رساند. انواع ممتاز این داروخانه ها پایانی مکمل های دارویی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، محصولات مادر و کودک و… را در انواع مرغوب با امکان مشاوره آنلاین، بازگرداندن محصول و مشاوره حین اســـــتفاده، ارائه می دهند.

نکته حیاتی، ارسال های رایگان:

شاید بتوان گفت که ارزشمندترین جنبه فروشگاه های اینترنتی به طور کلی، بحث کم انجام گرفتن ترددهای پردردسر منطقهی اســـــت. شما در محل کار خود هم می توانید محصولات دلخواه خود را با یک مشاوره عالی، انتخاب و به وسیله پیک رایگان اکثر داروخانه های اینترنتی، تحویل بگیرید.

خانم های خانه دار و بچه دار، افراد شاغل و افرادی که در برخی منطقهستان ها از برخی دسترسی ها محرومند، از عمده طرفداران داروخانه های اینترنتی هستند.

امروزه با توجه به اعتباری که مخاطبان به یک فروشگاه می دهند، شما با یک سرچ ساده می توانید به بهترین داروخانه اینترنتی پیرامون خود دست یابید. داروخانه ای که محصولاتی تکمیل با هشداراتی تکمیل و همراه با تخفیفات و جشنواره ها داشته باانجام گرفت، باعث رضایت حداکثری مشتریان می شود.

برخی داروخانه های اینترنتی چون داروخانه آنلاین مثبت سبز در کنار پایان ویژگی های تایید انجام گرفته این فضا، به یک مجله پزشکی معتبرنیز مجهز اســـــت که در کنار فعالیت اصلی، به هموطنان هشدارات به روز انجام گرفته در پایان زمینه های پر جست و جو را به زبانی ساده داده و محصولات مرتبط با آن را معرفی می کند.

منبع: https://mosbatesabz.com