انتخاب ارکان هیات رییسه فراکسیون امید در اجلاسیه دوم/ ابقای تابش، حسین‌زاده و پارسایی در سمت‌های پیشین • فارویت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

فارویت نیوز: بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری نخستین جلسه هیات رییسه جدید فراکسیون امید اعلام انجام: در این جلسه درباره این‌که باید تغییراتی برای رسیدن به اهداف داشته باشیم، بحث و بررسی انجام گرفت و قرار انجام گرفت با فعال انجامن کمیته‌ها در سال جاری تعداد طرح و پیشنهاد اثرگذار در موضوعات مختلف را در مجلس مطرح کنیم.

او از انتخاب ارکان این هیات رییسه رویداد داد و گفت: در جلسه صبح امروز هیات رییسه فراکسیون امید تابش و حسین‌زاده همچون سال نخست به‌عنوان نواب رییس انتخاب انجام گرفتند.

نماینده ابداًح‌طلب آقام شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان انجام: همچنین در این جلسه فاطمه سعیدی و الیاس حضرتی نیز به‌عنوان ناظرین هیات رییسه فراکسیون برای اجلاسیه دوم برگزیده انجام گرفته و بنده همچون سال نخست به‌عنوان نقل کردگوی هیات رییسه فراکسیون انتخاب انجام گرفتم.

نقل کردگوی فراکسیون امید مجلس یادآور انجام گرفت: مصطفی کواکبیان، علیرضا رحیمی و علی نجفی خوشرودی هم در این جلسه به‌عنوان ۳ دبیر هیات رییسه انتخاب انجام گرفتند.

پارسایی در پایان یادآور انجام گرفت: در این جلسه همچنین این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت که باید تغییراتی برای رسیدن به اهداف داشته باشیم و قرار انجام گرفت با فعال انجامن کمیته ها در سال جاری تعداد طرح و پیشنهاد اثرگذار در موضوعات مختلف را در مجلس مطرح کنیم.۱۱۰